Polski zwiastun All of Us Are Dead

}

Data: 14 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Polski oddział Netflixa nareszcie opublikował zapowiedź serialu All of Us Are Dead. To pochodząca z Korei Południowej produkcja o nagłej epidemii zombie.

Wszyscy zginiemy. Nie ma nadziei. Szkoła zmienia się w krwawe pole bitwy, a przyjaciele w najgorszych wrogów. Kto wyjdzie z tego cało? Będziesz zabijać? Czy dasz się zabić? Koniec lekcji, czas na apokalipsę!

Fabuła serialu opowiada o wirusie, który przemienia ludzi w zombie – nieumarłe i gnijące trupy chodzące po Ziemi. Epicentrum znajduje się w szkole, w której zagrożeni uczniowie walczą o przetrwanie i ucieczkę ze śmiercionośnej pułapki. Ta tragiczna sytuacja w jakiej się znaleźli nie przeszkadza im jednak w odnalezieniu nowych przyjaźni i miłości.

Serial opiera się na popularnej powieści graficznej Joo Dong-Geuna opublikowanej w formie webtoonu w 2009 roku. Jego premiera już 28 stycznia 2022 roku. Kto czeka?

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Żmijowisko – to nowy serial Canal +. W sieci pojawił się fragment produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.