Polska premiera 3. sezonu Creepshow już w styczniu!

}

Data: 21 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

AMC ogłosiło datę polskiej premiery 3. sezonu Creepshow – serialowej antologii utrzymanej w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule. Serial będzie emitowany od 17 stycznia o 22:00 na antenie AMC. 3. sezon składa się z sześciu mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy poniedziałek do 21 lutego.

W każdym z sześciu odcinków sezonu zostaną opowiedziane dwie historie. Otwierająca 1. odcinek Mums powstała w oparciu o opowiadania Joego Hilla, a opowieść zamykająca sezon w 6. odcinku – Dead Girl Named Sue – została zaczerpnięta z opowiadania Craiga Englera. W 3. sezonie zobaczymy również jedną historię animowaną – The Things in Oakwood Past – w której bibliotekarka, po otwarciu przez mieszkańców miasteczka kapsuły czasu, musi zapobiec powtórzeniu się mrocznych historii…

W 3. sezonie Creepshow na ekranie pojawią się m.in. Michael Rooker, Ethan Embry, Andrew Bachelor, James Remar, Johnathon Schaech, Reid Scott, Hannah Fierman oraz King Bach.

Creepshow powstał na podstawie kultowej komedii grozy z 1982 roku w reżyserii George A. A. Romero zrealizowanej według scenariusza Stephena Kinga. Producentem wykonawczym serialu jest Greg Nicotero, współtwórca Fear the Walking Dead.

creepshow 301a amc 2
fot. shudder
creepshow 301 amc 4
fot. shudder
creepshow s.3 amc
fot. shudder

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  The Crown – obsadzono rolę Johna Majora

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.