Pokój 104 sezon 3. – sprawdźcie kto tym razem zawita do tego pokoju, jest zapowiedź!

}

Data: 22 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Pokój 104 to antologiczny serial HBO, którego akcja rozgrywa się w jednym z typowych amerykańskich pokoi hotelowych, w którym co noc zmieniają się goście. Produkcja właśnie czeka na premierę trzeciego sezonu.

https://www.youtube.com/watch?v=uwTjTQfvCyE

Chodź sceneria ciągle jest ta sama to twórcy serialu tak umiejętnie ukazują co rusz nowych bohaterów i relacje między nimi, że oglądając produkcję nie sposób się nudzić. Żongluje ona między elementami różnych gatunków, od komedii przez thriller aż do horroru.

Twórcami serialu są bracia Jay i Mark Duplass. W nowej obsadzie trzeciej serii znajdują się m.in. Sam Richardson, Luke Wilson, Aasif Mandvi, Dale Dickey, Macon Blair, David Paymer oraz Paul F. Tompkins.

Pokój 104 powróci z nowymi odcinkami już 13 września na HBO i HBO GO. Trzeci sezon składał się będzie podobnie jak poprzednie z dwunastu odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Michael C. Hall z "Dextera" w "Safe" - nowym serialu Netflixa - data premiery i zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.