Podmorski horror Nicka Cuttera ”The Deep” doczeka się serialowej adaptacji

}

Data: 21 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video wykupiła prawa do przeniesienia na ekran w formie serialu powieści Nicka Cuttera The Deep. To produkcja opowiadająca o wielkim zagrożeniu jakie czai się w głębinach.

Książka ta niestety, ale nie jest dostępna w księgarniach w polskich wydaniu. Opowiada ona o świecie, w którym ludzkość cierpi na dziwną chorobę. Powoduje ona powolne zaniki pamięci. Najpierw człowiek zapomina o drobnostkach, potem zaczyna nie pamiętać ważniejszych rzeczy, takich jak prowadzenie auta czy alfabet, aż na koniec jego ciało zapomina jak ma funkcjonować. Nie ma na to lekarstwa. Jedyną nadzieję, jest informacja o odkryciu w Rowie Mariańskim substancji zwanej ambrozją, która byłaby w stanie wyleczyć ludzkość. Aby zbadać tą substancję na dno morza wysłana zostaje grupa badawcza. Kiedy jednak stacja zostaje odcięta od komunikacji ze światem, garstka śmiałków wyrusza w głębiny, gdzie znajdzie zło z najgorszych koszmarów.

Scenariusz serialu napisze C. Henry Chaisson, autor horroru Antlers Guillermo del Toro i dwóch odcinków Servant.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Shadowhunters sezon 3. – znamy datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.