Podano obsadę adaptacji Station Eleven od HBO Max

2 kwietnia 2021 | Newsy

HBO Max pracuje nad adaptacją powieści Station Eleven autorstwa Emily st. John Mandel. To postapokaliptyczna historia o pandemii świńskiej grypy, znanej jako gruzińska grypa, która zdewastowała świat, zabijając większość populacji.

Do obsady serialu dołączyli właśnie Daniel Zovatto jako enigmatyczny przywódca prowadzący kult młodych, Lori Pretty jako przywódczyni grupy wędrownych artystów, Andy McQueen jako Sayid, David Cross jako Gil, Enrico Colantoni jako Brian, Julian Obradors jako Tyler oraz gwiazdy Mackenzie Davis, Himesh Patel i Gael Garcia Bernal.

Station Eleven ukazuje historię ludzi, którzy przeżyli śmiertelną pandemię i próbują na nowo odbudować świat na własnych zasadach.

Za serial odpowiedzą Hiro Murai i Patrick Somerville. Data jego premiery nie jest jeszcze znana, podobnie jak termin rozpoczęcia produkcji.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Potwór z bagien (Swamp Thing) – serial pojawił się w ofercie HBO GO!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram