Pod powierzchnią – będzie 2. sezon

22 grudnia 2018 | Newsy

j

Tegoroczny, jesienny hit TVN – serial Pod powierzchnią – doczeka się drugiego sezonu. Produkcja powróci najprawdopodobniej jesienią 2019.

Siedmioodcinkowy serial z Bartłomiejem Topą i Magdaleną Boczarską okazał się bezapelacyjnym hitem i miał naprawdę dużą oglądalność. Produkcja opowiada o tajemniczej i skrytej historii Marty i Bartka oraz o niedozwolonym romansie dyrektora szkoły z uczennicą.

W drugim sezonie ponownie zobaczymy między innymi Magdalenę Boczarską, Bartłomieja Topę, Łukasza Simlata i Marię Kowalską.

Z-ca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja, mówi, że stacja jest zadowolona z wyników premierowego sezonu i widzowie mogą śmiało czekać na nowe odcinki, będzie ich najprawdopodobniej 7 lub 8.

ZOBACZ TEŻ  Chapelwaite – Adrien Brody na pierwszej zapowiedzi serialu Epix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram