Początek prac na planie 3. sezonu Bridgertonów

}

Data: 21 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował wideo z obsadą serialu Bridgertonowie, które informuje o początku prac na planie trzeciego sezonu serialu. Ekipa znajduje się obecnie w Londynie.

W trzeciej serii Penelope Featherington będzie starać się stłumić w sobie uczucia do Colina Bridgertona. Ma w planach całkowicie skupić się na poszukiwaniu odpowiedniego kandydata na męża, takiego który będzie szanował jej niezależność, tak aby mogła dalej kontynuować swoje podwójne życie będąc również Lady Whistledown. Jednak z powodu braku jej pewności siebie poszukiwania kandydata na męża nie idą zbyt dobrze…

Do obsady 3. sezonu Bridgertonów dołączyli nowi aktorzy, są to Daniel Francis, Sam Phillips i James Phoon. Sportretują oni odpowiednio Marcusa Andersona, Lorda Deblinga i Harry’ego Dankwortha.

Fabuła tej serii opiera się na czwartym tomie powieściowej serii Julii Quinn Romancing Mister Bridgerton skupiającym się na miłości Colina Bridgertona i Penelope Featherington. Taka decyzja twórców serialu zaburzyła chronologię ukazaną w książkach. Dlaczego zdecydowano się na taki krok, nie wiadomo.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Baskets z 4 sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.