Płotki powrócą! Netflix zamawia 3. sezon Outer Banks

}

Data: 8 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Po kilku miesiącach od premiery drugiej serii młodzieżowego dramatu przygodowego Outer Banks, Netflix postanowił dać produkcji zgodę na realizację trzeciej serii.

Outer Banks opowiada o dorastaniu grupy zżytych ze sobą nastolatków mieszkających na wyspach Outer Banks w Karolinie Północnej. Gdy szalejący huragan odcina dopływ prądu, młodzi ludzie będą musieli stawić czoła serii dziwnych zdarzeń i podjąć decyzje, które być może będą miały wpływ na całe ich dalsze życie. Dojdzie do poszukiwani zaginionego ojca przywódcy grupy, będą zakazane miłości, ukryty skarb i pewien konflikt. To wszystko spowoduje, iż zwykłe lato zamieni się w czas niezapomniany i pełen przygód i tajemnic.

Drugi sezon przyniósł nowych wrogów, którzy także pragną odnaleźć będące wciąż w grze 400 milionów dolarów. Doszło także do odkrycia kolejnych sekretów. Płotki muszą zrobić wszystko co w ich mocy, aby przetrwać.

Za serial odpowiadają Jonas Pate, Josh pate i Shannon Burke. W obsadzie trzeciej serii powrócą Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow, Austin North, Drew Starkey i Charles Esten. Więcej ekranowego czasu otrzyma postać Cleo, w która wciela się Carlacia Grant, która stanie się jedną z głównych postaci trzeciej serii.

Outer Banks od czasu premiery pierwszej serii jest wielkim hitem platformy. Drugi sezon przez miesiąc od premiery zajmował pierwsze miejsce na światowej liście Top 10 Netflix.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  New-Gen – nowa superbohaterska animacja oparta o komiksy Marvela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.