”Plotkara” – HBO Max kasuje serial po 2. sezonach

}

Data: 21 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Odrodzona Plotkara po dość mocnym debiucie w 2021 roku, przy drugim sezonie straciła wielu widzów i nie obeszło się to bez echa. HBO Max postanowiło skasować serial.

Produkcja jest obecnie na etapie emisji drugiej serii. Tym samym ostatni odcinek tego sezonu, który wyemitowany zostanie 26 stycznia będzie finałowym.

Serial Max Original oparty jest na bestsellerowych powieściach Cecily von Ziegesar oraz na oryginalnym serialu opracowanym przez Josha Schwartza i Stephanie Savage, który emitowany był w latach 2007-2012. 

Nowa Plotkara za którą odpowiada Joshua Safran – scenarzysta i producent wykonawczy wersji sprzed kilkunastu lat, to kontynuacja tego kultowego już klasyka serialowego. Produkcja przenosi nas z powrotem na Upper East Side, gdzie – dziewięć lat po wydarzeniach z poprzedniej wersji – śledzimy poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół. Każdy ich krok opisywany jest tym razem w mediach społecznościowych. Nowa produkcja przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat, nie tylko w social mediach, ale także w samym krajobrazie Nowego Jorku.

Rozczarowani tą decyzją platformy? Czy nowa wersja Plotkary Was nie zachwyciła?

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Marvel's Runaways sezon 3. - zobaczcie teaser i poznajcie datę premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.