Plemiona Europy – zwiastun nowego serialu Netflixa

}

Data: 4 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Nadchodzą nowe czasy, nowe szanse i nowa saga. Platforma Netflix udostępniła oficjalny zwiastun swojego serialu Plemiona Europy. Jego premiera już 19 lutego.

Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlan – Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy.

Twórcą serialu jest Philip Koch. W obsadzie znajdują się m.in. Emilio Skraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan, Robert Finster i Ana Ularu.

Plemiona Europy to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu. – powiedział Koch

Plemionach Europy przygody trójki rodzeństwa rozpoczynają się w futurystycznej Europie, która została dotknięta przez tajemniczą katastrofę. W grudniu 2029 roku technologia nagle zaczęła wariować. Bam! Zgasły światła i nastała ciemność. To było ten moment. Nastało średniowiecze. (słowa Mojżesza, granego przez Olivera Masucciego). 45 lat później, Europa jest podzielona na mikropaństwa, a ludzie żyją w plemionach. Teraz Plemiona rządzą naszym kontynentem, Europą. (słowa Varvary z plemienia Wron, granej przez Melikę Foroutan).

toe vertical srgb localized pl

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Modern Love – antologiczna seria romantyczna powraca z 2. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.