Player.pl usuwa dwa popularne seriale ze swojej biblioteki

}

Data: 22 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Nie wiadomo czemu serwis Player.pl należący do TVN Warner Bros. Discovery usunął ze swojej biblioteki dwa popularne seriale. Mowa o produkcji Zakochani po uszy i Bunt!.

Niestety Ci, którzy mieli jeszcze nadzieję na zapoznanie się z tymi produkcjami muszą obejść się 'smakiem’. Od dziś obie nie są dostępne w serwisie.

Zakochani po uszy opowiada nam historię trójkąta miłosnego, w skład którego wchodzi Piotr (Michał Meyer), Asia (Katarzyna Grabowska) i Sylwia (Kamila Kamińska). Cała trójka poznała się 10 lat temu, kiedy to Piotr był w związku z Sylwią. Poznał wtedy Asię i młodzi zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, jednak Sylwia zrobiła wszystko, aby nie pozwolić odejść partnerowi. Dekadę później Asia jest panią weterynarz i otwiera własny gabinet. Kiedy to wydaje jej się, że wszystko zaczyna się układać, nagle przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie i łamie sobie ząb. Trafia do kliniki, gdzie zajmuje się nią przystojny stomatolog, który bardzo jej kogoś przypomina.

Zaś serial Bunt! opowiada o młodzieży, która buntuje się przeciwko apodyktycznej dyrektor. Akcja serialu dzieje się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, w którym wspomniana dyrektorka systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i poniżające kary ograniczające prawa młodzieży. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt. Strajk eskaluje – sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka Tomasz Wilk, którego gra Jan Wieczorkowski.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Nowy serial Herkules od 5 września w TVN!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

2 komentarze

  1. Magdalena Bród

    Oo ciekawe dlaczego, rozumiem, że nie są kontynuowane, ale żeby usuwać? Ciekawe co za tym stoi

    Odpowiedz
  2. Tomasz

    Zostały tez usunięte niektóre bajki np Pingwimy z Magadaskaru.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.