Plan Lupina okradziony!

}

Data: 3 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

We Francji trwają zdjęcia do trzeciej części serialu Lupin. Pracę aktorów i ekipy zakłócił jednak niezbyt przyjemny incydent. Pod koniec lutego plan został okradziony.

25 lutego w dzielnicy Nanterre znajdującej się na obrzeżach Paryża doszło do rabunkowego napadu. Plan serialu Lupin został napadnięty przez grupę zamaskowanych mężczyzn, którzy najpierw rzucili moździeże, a potem skradli sprzęt warty około 330 tysięcy dolarów. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Zdjęcia wznowione zostały dwa dni później.

Napad ten miał miejsce zaledwie dzień po tym, jak okradziony został plan The Crown. Tam złodzieje skradli rekwizyty warte ponad 200 tysięcy dolarów. Tu również nikt nie ucierpiał.

Lupin to serial o przygodach złodzieja gentlemana Assane Diop, który zainspirowany książkowym Arsene Lupinem, obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu. Niestety żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane’a. Przyparty do muru opracowuje nowy plan, nawet jeśli narazi go to na niebezpieczeństwo. W głównej roli Omar Sy.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Close Enough – HBO Max prezentuje nową animację

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.