Plakaty promujące serial Halo

}

Data: 23 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Na kilka tygodni przed premierą serialu Halo na Paramount+ w sieci pojawiły się nowe plakaty promujące produkcję. Widzimy na nich trójkę drugoplanowych bohaterów – Kwan, Soren i Halsey.

W Halsey, naukowczynię UNSC wciela się Natascha McElhone. To ona stworzyła Project Spartan-II. Kwan i Soren, których portretują Yerin Ha i Bokeem Woodbine to żołnierze.

fl69icqxiaeao7h
fl69icqwyaisjbq
fl69id8xiaorhxn

Serial Halo opiera się na popularnej grze wideo. Jego akcja przeniesie nas do XXVI wieku. Poznamy przygody Master Chiefa, cybernetycznie ulepszonego żołnierza znanego jako Spartanin. Broni on ludzkości przed rozkazami wydawanymi przez Dowództwo Kosmiczne ONZ. Dalsze szczegóły fabularne produkcji trzymane są w tajemnicy. Wiemy jedynie, że seria podążać ma własną linią czasu.

Premiera serialu 24 marca 2022 roku. Pierwszy sezon Halo składa się z 9 odcinków. Paramount+ dał już produkcji zgodę na realizację drugiej serii.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Halo otrzymuje odnowienie na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.