Plakat i data premiery ”National Treasure: Edge of History”

}

Data: 16 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney+ opublikował plakat promujący serial National Treasure: Edge of History. Grafika nie tylko ciekawie wygląda, ale i zdradza datę premiery produkcji należącej do filmowego uniwersum Skarb narodów.

Już 14 grudnia na wspomnianej platformie zadebiutują dwa pierwsze odcinki serialu.

Opublikowany plakat na pierwszym planie przedstawia nam debiutantkę Lisette Alexis i Catherinę Zetę-Jones. Poniżej ich twarzy widzimy czwórkę poszukujących przygód bohaterów.

national treasure poster 768x960 1

Serial ten ma być rozszerzeniem filmowej serii prowadzonej przez Nicolasa Cage’a. Całość opowiedziana zostanie z punktu widzenia Jess Morales, dwudziestoletniej marzycielki, która ze swoją różnorodną grupą przyjaciół wyrusza na przygodę życia. Jej celem jest odnalezienie zaginionego panamerykańskiego skarbu i odkrycie tajemniczej historii swojej rodziny.

Pierwszy odcinek serialu reżyseruje Mira Nair na podstawie scenariusza napisanego przez oryginalnych scenarzystów filmowych Marianne i Cormaca Wibberleyów. W obsadzie National Treasure: Edge of History są Lisette Alexis jako Jess, Catherine Zeta-Jones jako Billie, Zuri Reed jako Tasha, Lyndon Smith jako agent FBI Ross, Jake Austin Walker jako Liam, Antonio Cipriano jako Oren i Jordan Rodrigues jako Ethan.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Undone – nowy zwiastun ciekawej animacji od Amazona!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.