Piracka załoga na pierwszym zdjęciu z ”One Piece”

}

Data: 30 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Już w tym roku na Netflix zadebiutuje serial One Piece. Będzie to aktorska wersja słynnego anime i mangi autorstwa Eiichirō Oda. Tak na pierwszych materiałach prezentują się główni bohaterowie produkcji.

W sieci zadebiutował plakat i pierwsze zdjęcie. Na plakacie tyłem widoczny jest główny bohater Monkey D. Luffy ubrany w swoją czerwoną kamizelkę i słomkowy kapelusz. Fotografia zaś daje nam pierwsze spojrzenie na załogę Monkey’a. Oprócz niego na piracki statek znajdujący się na tle zachodzącego słońca patrzą się Zoro, Nami, Usoppa i Sanji.

2023 01 fnuibgragaakby9 63d7d35e86fbe
2023 01 fnur faxeaulkju 63d7d35fc8b0b

Na One Piece składać ma się 10 odcinków. Odpowiadają za nie Steven Maeda i Matt Owens. W rolach głównych występują Iñaki Godoy jako Luffy, Mackenyu jako Rorona Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero Gibson jako Usopp i Taz Skylar jako Sanji.

One Piece to seria japońskich komiksów w stylu mangi i anime stworzonych przez Eiichirō Odę. Opowiada ona o przygodach pirackiej załogi Słomkowego Kapelusza, której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Jego największym marzeniem jest odnalezienie najwspanialszego skarbu na świecie zwanego One Piece i stanie się królem piratów. Dzięki zjedzeniu tajemniczego, diabelskiego owocu, Monkey zyskuje zdolność przemiany swojego ciała w gumę. Z nową zdolnością zapuszcza się w fantastyczny świat egzotycznych wysp i rozległych oceanów w poszukiwaniu legendarnego skarbu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kuchnia- premiera drugiego sezonu serialu już dziś w Polsat Box Go

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.