Pierwszy zwiastun 3. sezonu Stargirl

}

Data: 13 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW opublikowała pierwszą zapowiedź trzeciego sezonu superbohaterskiego serialu skierowanego do nastoletniego widza – Stargirl.

Poniższe wideo zdradza nam co nieco z fabuły nadchodzącego sezonu. Nastąpi powrót Starmana, w którego wciela się Joel McHale. Spowoduje to ponowne ujawnienie się konfliktu pomiędzy nim a Patem Duganem.

Tytułowa superbohaterka to Courtney Whitmore, inteligentna, wysportowana i miła uczennica colege’u, która zmuszona zostaje do przeprowadzki z Los Angeles do Blue Valley w stanie Nebraska. Tam musi od nowa walczyć o swoją pozycję w szkole, zdobycie nowych przyjaciół i pogodzenie się z tym, iż jej matka ma nowego męża. Wszystko się zmienia, kiedy Courtney odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Znajduje dający moc kostium i sama staje do walki ze złoczyńcami, inspirując młode pokolenie herosów.

W głównej roli powraca Brec Bassinger. Premiera nowych odcinków 31 sierpnia. W Polsce serial dostępny jest na HBO Max.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serial Odwilż już jest dostępny w HBO Max. Kto jest kim w tej nowej polskiej produkcji?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.