Pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu Stewardesa

}

Data: 18 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO Max prezentuje zwiastun oczekiwanego drugiego sezonu serialu Stewardesa. Lubiany przez widzów komediodramat powróci już w kwietniu.

Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Chrisa Bohjaliana. Produkcja ta to mroczna komedia, która opowiada o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Poznajemy historię pewnej stewardesy Cassie, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy.

W kontynuacji Cassie Bowden będzie starała się żyć całkowicie na trzeźwo, a w wolnym czasie dorabia jako aktywistka CIA. Podczas jednej z zagranicznych misji staje się świadkiem nieumyślnego morderstwa co ponownie wplątuje ją w międzynarodową intrygę.

Poniższa zapowiedź ukazuje Cassie na spotkaniu AA, gdzie opowiada o tym co robiła w Los Angeles. Widzimy także jak kobieta radzi sobie z życiem na trzeźwo i pracą w CIA.

Do roli Cassi powraca Kaley Cuoco. W kontynuacji występują także Rosie Perez, T.R. Knight, Zosia Mamet, Deniz Akdeniz, Sharon Stone, Cheryl Hines, Jessie Ennis, Mae Martin, Margaret Cho i Shohreh Aghdashloo.

Premiera 2. sezonu Stewardesy 21 kwietnia 2022 roku na HBO Max.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Lista marcowych nowości w HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.