Pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu Euforia

}

Data: 24 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało w sieci pierwszą zapowiedź długo oczekiwanego serialu Euforia. Ta niezwykle udana dramatyczna produkcja z nowymi epizodami powróci już 9 stycznia 2022 roku. Premiera w HBO GO oczywiście dzień później.

Na poniższej zapowiedzi widzimy jak bohaterka Rue, w którą wciela się Zendaya śpiewa i tańczy. Dalej mamy krótkie ujęcia z nadchodzącego sezonu. Będzie się działo!

Czy Rue powróci do starych nawyków? Jak potoczy się jej relacja z Jules? Tego dowiemy się już za niecałe dwa miesiące.

Serial ten opowiada o uzależnieniu nastolatków od narkotyków. Główną bohaterką jest siedemnastoletnia uzależniona Rue, która szuka swojej drogi życiowej i płciowej tożsamości. Jej życie zmienia się kiedy poznaje transseksualną dziewczyną, która przybyła do miasta.

W obsadzie drugiego sezonu są także Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid i Austin Abrams. Za serial odpowiada Sam Levinson.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gwiazdy Disneya w popularnych serialach– zobacz skąd możesz kojarzyć te 9 nazwisk

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.