Pierwszy teaser The Last of Us!

}

Data: 22 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO wykorzystując wielką popularność pierwszego odcinka serialu Ród smoka, zaprezentował światu pierwszy teaser innego wyczekiwanego projektu – adaptacji gry survivalowej od Naughty Dog – The Last of Us.

Historia w The Last of Us rozegra się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych, w której to wyprawie mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

W rolach głównych Pedro Pascal i Bella Ramsey.

Oprócz The Last of Us HBO i HBO Max zaprezentowały materiał promujący inne nowe seriale oraz kolejne sezony już powstałych produkcji. Są wśród nich m.in. Biały Lotos, Mroczne materie, Sukcesja, Plotkara, Doom Patrol, Wojownik, Pozłacany wiek czy Nasza bandera znaczy śmierć.

Na którą z zaprezentowanych produkcji czekacie najbardziej?

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Flintstonowie powracają! Powstaje animacja Bedrock

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.