Pierwszy teaser serialu She-Hulk

}

Data: 13 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Ogłoszony w 2019 roku serial She-Hulk nareszcie otrzymał swój pierwszy zwiastun. Co prawda to tylko krótki 20-sekundowy materiał, ale daje nam krótkie spojrzenie na to jak będzie wyglądać Tatiana Maslany jako kobieca wersja Hulka. Zwiastun prezentuje także nowe logo serialu.

She-Hulk opowie o Jennifer Walters, kuzynce Bannera, która po postrzale potrzebowała transfuzji krwi. Kiedy przetoczono jej krew Bruce’a kobieta również otrzymała jego moc zamieniania się w zielonego potwora. Jednak ona w przeciwieństwie do kuzyna po przemianie jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość.

Produkcja ma mieć formę sitcomu i być komedią prawniczą. She-Hulk składać ma się z 10 trwających po 30-minut odcinków. Premiera serialu w 2022 roku. Nie podano jeszcze dokładnej daty.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Manifest - serial NBC przedłużony na 2. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.