Pierwszy teaser 5. sezonu Yellowstone

}

Data: 29 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Paramount Network opublikowało pierwszy materiał filmowy promujący piąty sezon przebojowego, ranczerskiego serialu Yellowstone z Kevinem Costnerem w roli głowy rodziny Dutton.

Piąty sezon składać ma się z 14 odcinków. Ich premiera podzielona zostanie na dwie 7-odcinkowe części. Debiut 13 listopada.

Yellowstone opowiada o rodzinie Duttonów, którzy są właścicielami największego rancza w USA. John Dutton, właściciel farmy żyje w ciągłym strachu, bowiem jego terenami interesują się deweloperzy, Indianie oraz park Yellowstone. Na jego terenach toczy się ciągła walka o ziemskie wpływy.

Yellowstone tworzą Taylor Sheridan i John Linson. W rolach głównych występują Costner, Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Brecken Merrill, Jefferson White, Forrie Smith, Denim Richards, Ian Bohen, Finn Little, Ryan Bingham, Gil Birmingham, Jen Landon i Kathryn Kelly.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Paramount podaje datę premiery 5. sezonu Yellowstone

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.