Pierwszy sezon serialu ”Kruk. Szepty słychać po zmroku” bez opłat w  CANAL+ online

}

Data: 3 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Kruk to mocny thriller kryminalny z gwiazdorską obsadą. Finałowy sezon trylogii – Kruk. Jak tu ciemno – o komisarzu Adamie Kruku będzie miał premierę 9 grudnia. Od 1 grudnia w CANAL+ online wszystkie 6 odcinków pierwszej serii Kruk. Szepty słychać po zmroku dostępne będą bezpłatnie. 

To najmocniejszy serial kryminalny ostatnich lat ze wciągającą fabułą, opartą na świetnym scenariuszu, który docenili nie tylko widzowie, ale i krytycy.

Największym wyróżnikiem produkcji jest malownicza, a zarazem pełna mroku i tajemnicy sceneria Podlasia, świat Szeptuch i ludowych wierzeń, emocjonalna, inspirowana regionem muzyka ilustracyjna autorstwa Bartosza Chajdeckiego oraz charakterystyczny główny bohater, w którym zakochali się widzowie.

Adam Kruk (w tej roli fenomenalny Michała Żurawskiego to niejednoznaczny w swoich wyborach, pełen sprzeczności, targany wewnętrznymi demonami komisarz policji. Próba zamknięcia historii z przeszłości i rozwiązania traum z dzieciństwa sprowadza go do Białegostoku, gdzie splot wydarzeń i zaangażowanie w lokalne śledztwa zatrzymują go na stałe. Na Podlasiu dochodzi bowiem do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk jest w stanie poświęcić wiele, by rozwiązać postawioną przed nim sprawę, czasami aż nazbyt.

Już od 1 grudnia pełen pierwszy sezon (6 odcinków) jest dostępny w serwisie CANAL+ online na canalplus.com bez opłat.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Polsat podaje datę premiery serialu Wotum nieufności

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.