Pierwszy pełny zwiastun The Terminal List

}

Data: 19 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon opublikował pełny zwiastun oczekiwanego thrillera akcji The Terminal List z Chrisem Prattem w roli głównej. Premiera serialu 1 lipca.

Fabuła serialu opiera się na bestsellerowej powieści Jacka Carra i podąża za Jamesem Reece’m, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny.

W obsadzie The Terminal List są także Taylor Kitsch, Constance Wu, Jai Courtney, Riley Keough, Jeanne Tripplehorn, Arlo Mertz, JD Pardo, Patrick Schwarzenegger, LaMonica Garrett, Sean Gunn, Stephen Bishop, Tyner Rushing, Jared Shaw, Christina Vidal, Nick Chinlund, Matthew Rauch, Warren Kole i Alexis Louder.

Twórcą serialu jest David DiGilio. Pełni on funkcję scenarzysty, producenta i showrunnera. The Terminal List składa się z ośmiu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Night Sky – Piotr Adamczyk w zwiastunie serialu sci-fi od Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.