Pierwsze zdjęcie z Sandmana Netflixa

}

Data: 17 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial The Sandman. Widzimy na nim Toma Sturridge jako Sen i Vivienne Acheampong jako Lucienne.

sandman netflix neil gaiman 768x432 1

Neil Gaiman, producent wykonawczy serialu, na podstawie komiksów którego powstaje produkcja zdradził, iż każdy z odcinków serialu będzie zupełnie inny. Jeden całkowicie zrozumiecie, drugi Was zaskoczy, a kolejny znowu będzie mroczny i traumatyczny.

W przypadku Sandaman chodzi o to by zaskoczyć. O wymyślanie siebie na nowo. O zabranie widza w podróż, w której jeszcze nie był. – powiedział Gaiman

Głównym bohaterem serialu jest Sen. Jest on personifikacją marzeń sennych i jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Przez lata trzymany w niewoli, po jej opuszczeniu postanawia odbudować swoje królestwo i stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych uczynków.

The Sandman nie ma jeszcze swojej daty premiery.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Przeklęta – recenzja 1. sezonu – Legenda w nie tak nowym wydaniu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.