Pierwsze zdjęcia z sezonu 7B Fear the Walking Dead

}

Data: 14 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

AMC opublikowało pierwsze zdjęcia z drugiej połowy 7. sezonu Fear the Walking Dead. Wcześniej stacja ogłosiła odnowienie serii na 8. sezon, w którym do stałej obsady powraca Kim Dickens – czyli uwielbiana przez fanów Madison Clark. Aktorka pojawi się na ekranie już w sezonie 7B, którego premiera jest zaplanowana na poniedziałek, 18 kwietnia o 22:00 na kanale AMC.

W drugiej połowie 7. sezonu: minęło kilka miesięcy od nuklearnego wybuchu, po którym jedynym zwycięzcą jest Victor Strand (Colman Domingo). Stworzył swój własny system danin oraz haraczy i bezwzględnie decyduje, kto przetrwa, a kto nie. Reszta grupy mocno ucierpiała, ale dzięki temu wykształciła się w niej wielka determinacja do przeżycia, nawet jeśli oznacza to konfrontację ze Strandem i dalsze poszukiwania Padre – mitycznego miejsca, którego istnienia nikt nie może potwierdzić. Alicia (Alycia Debnam-Carey), teraz niechętna liderka byłych ludzi Teddy’ego, zmaga się z tajemniczą chorobą i konsekwencjami swoich działań. Morgan (Lennie James) stara się wierzyć, że znajdzie swoją rodzinę, i wie, że Alicia stanowi klucz do przetrwania. Kiedy dziewczyna wypowiada wojnę, paranoja i chęć zemsty Stranda tylko rosną, a razem z nimi zagrożenia z każdej ze stron.

ftwd 700 ls 1021 0546 rt
Photo Credit: Lauren „Lo” Smith/AMC
ftwd 700 ls 1007 0255 rt
Photo Credit: Lauren „Lo” Smith/AMC
ftwd 700 ls 0929 0583 rt
Photo Credit: Lauren „Lo” Smith/AMC
ftwd 700 ls 1015 0543 rt
Photo Credit: Lauren „Lo” Smith/AMC
ftwd 700 ls 1019 0118 rt
Photo Credit: Lauren „Lo” Smith/AMC
ftwd 700 ls 1119 0931 rt
Photo Credit: Lauren „Lo” Smith/AMC

Producentem wykonawczym Fear the Walking Dead jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale lat 90. - 17 tytułów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.