Pierwsze zdjęcia z animowanego serialu Dead End: Paranormal Park

}

Data: 4 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z animowanego serialu z elementami horroru Dead End: Paranormal Park. Jego fabuła opiera się na komiksach Hamisha Steele’a.

Produkcja opowie o przygodach Barney’a, Normy i magicznego gadającego psa Pugsley’a. Trójka ta pracuje latem w lokalnym parku rozrywki zajmując się atrakcją zwaną nawiedzonym domem. Nikt poza nimi nie zdaje sobie sprawy, że miejsce to naprawdę zamieszkują nadprzyrodzone siły, z którymi przyjaciele nieustannie walczą. Pomaga im w tym tysiącletni demon imieniem Courtney.

deadend paranormalpark season1 episode1 00 21 35 21
fot. netflix
deadend paranormalpark season1 episode2 00 00 39 18
fot. netflix

Twórcą i producentem wykonawczym serii jest sam Steele. W oryginalnej obsadzie głosowej znajdują się Zach Barack, Kody Kavitha, Emily Osment, Alex Brightman, Clinton Leupp aka Miss Coco Peru, Kenny Tran i Kathreen Khavari.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Wikingowie: Walhalla – Netflix daje serii odnowienie na dwa kolejne sezony

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.