Pierwsze zdjęcia z adaptacji The Time Traveler’s Wife od HBO

}

Data: 16 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO prezentuje pierwsze zdjęcia z nadchodzącej adaptacji powieści Audrey Niffenegger Zaklęci w czasie. Produkcja nowi tytuł The Time Traveler’s Wife i zadebiutuje wiosną tego roku.

Poniższe fotografie dają nam pierwsze spojrzenie na głównych bohaterów – Clare Abshire i Henry’ego de Tamble, których portretują Leslie Grace i Theo James.

flp303zwuaswnzv
flp303zwyayyhsj
flp303zxoaqyjsi
flp3031xsaewi c
time travelers wife e1644954125611

Serial The Time Traveler’s Wife opisywany jest jako zawiła i magiczna historia miłosna. Małżeństwo Clare i Henry’ego jest udane, jednak para zmaga się z pewnym problemem. Henry cierpi bowiem na nietypową chorobę genetyczną, która powoduje nagłe podróże w czasie.

Za reżyserię odpowiada David Nutter. Scenariusz napisał Steven Moffat. Obsadę uzupełniają Desmin Borges jako Gomez i Natasha Lopez jako Charisse.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Na miejscu zbrodni – Netflix prezentuje zapowiedź 2. sezonu antologii o niesławnych budynkach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.