Pierwsze zdjęcia z 4. sezonu Wspaniałej Pani Maisel

}

Data: 16 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Na początku roku ruszyły zdjęcia do czwartego sezonu serialu Wspaniała Pani Maisel i od tego czasu o produkcji była cisza. Po prawie roku rozpoczęto nareszcie promocję nadchodzącej serii publikując w sieci pierwsze zdjęcia, na których widzimy Rachel Brosnahan i Tony’ego Shalhouba.

Fabuła serialu rozgrywa się w latach 50. XX wieku. Poznajemy szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci, której ład zostaje nagle zburzony, gdy pan domu odchodzi do innej kobiety. Miriam radząc sobie z tą porażką, odkrywa w sobie wielki talent do stand-upu.

W trzecim sezonie Miriam 'Midge’ Maisel i Susie wyruszyły razem z Shy Baldwinem w światową trasę. Okazało się, że życie takie nie tylko jest efektowne, ale uczy wielkiej pokory i daje niesamowitą lekcję o świecie show biznesu, co zaprezentował nam finał trzeciej serii. Wtedy to Midge została nagle usunięta z trasy koncertowej. Jej smutek widać na jednym z opublikowanych zdjęć z czwartej serii.

femieuvvcaoiwyj
femieuxvcaaqvsy

W obsadzie czwartej serii powracają Rachel Brosnahan jako Miriam, Tony Shalhoub jako jej ojciec – Abe Weissman, Alex Borstein jako Susie, Michael Zegen jako mąż Miriam – Joel Maisel i Marin Hinkle jako matka Midge – Rose Weissman. Gościnnie wystąpią Milo Ventimiglia i Kelly Bishop. Za serial odpowiada Amy Sherman-Palladino.

Data premiery 4. sezonu nie została jeszcze podana, ale z pewnością będzie ona miała miejsce w 2022 roku. Serial powstaje dla platformy Amazon Prime Video.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Powstaje polska wersja serialu "The Office"

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.