Pierwsze zdjęcia Toma Hollanda z planu The Crowded Room

}

Data: 4 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Tom Holland wciela się w główną rolę w nowym serialu Apple TV+ The Crowded Room. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, które ukazują nam wygląd aktora wcielającego się w Danny’ego Sullivana.

Na zdjęciach obok Hollanda widać Sashę Lane, która wciela się w postać imieniem Ariana.

The Crowded Room planowane jest jako seria antologii zagłębiających się w prawdziwe historie ludzi, którzy zmagają się z chorobą psychiczną i nauczyli się z tym żyć. Pierwszy sezon inspirowany jest biografią Daniela Keyesa The Minds of Billy Milligan.

Pierwszy 10-odcinkowy sezon opowie historię Danny’ego Sullivana, postaci luźno opartej na Milliganie – pierwszej osobie, która została uniewinniona za swoje zbrodnie z powodu swej choroby. Mężczyzna oskarżony został o zgwałcenie trzech kobiet, a cierpiał on na przypadek osobowości rozszczepionej na 24 różne postaci.

The Crowded Room został stworzony, napisany i wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Akivę Goldsmana.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Roar – zwiastun feministycznej produkcji Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.