Pierwsze zdjęcia He-Mana z andchodzącej animacji Netflixa

}

Data: 14 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia z animowanego serialu Masters of the Universe: Revelation. Za produkcję tą odpowiada Kevin Smith. Jest ona bezpośrednią kontynuacją oryginalnej kreskówki Mattel Television z lat 80 ubiegłego wieku.

Na poniższych zdjęciach widzimu He-Mana, Skeletora i kilka innych znanych z serii postaci. Głosy He-Manowi udziela Chris Wood, Skeletor z kolei przemówi głosem Marka Hamilla.

mastersoftheuniverse revelation part1 episode3 00 18 50 06 1
fot. netflix
mastersoftheuniverse revelation part1 episode1 00 16 53 13 1
fot. netflix
mastersoftheuniverse revelation part1 episode1 00 16 22 06 1
fot. netflix
mastersoftheuniverse revelation part1 episode1 00 15 28 16 1
fot. netflix
mastersoftheuniverse revelation part1 episode1 00 11 52 10 1
fot. netflix
mastersoftheuniverse revelation part1 episode1 00 10 51 05 1
fot. netflix
mastersoftheuniverse revelation part1 episode1 00 04 44 15 1
fot. netflix

Produkcja ta ma rozgrywać się po wydarzeniach z orginalnego serialu. Pokazane zostaną wątki, które wcześniej nie otrzymały odpowiedniego wyjaśnienia i zakończenia.

He-Man to najpotężniejszy człowiek we wszechświecie, który są moc zawdzięcza czarodziejskiemu mieczowi, jaki otrzymał od Czarodziejki zamieszkującej Posępny Czerep. Przed przemianą był on zwykłym Adamem, księciem Eternii. Teraz wraz z przyjaciółmi walczy z złymi siłami Szkieletora, który non stop próbuje podpić jego królestwo.

Po katastrofalnej w skiutkach walce He-Mana ze Skeletorem, Eternia jest rozbita, a Strażnicy Grayskull rozproszeni. Bohaterowie na nowo muszą się zjednoczyć, odnaleźć Miecz mocy, przywrócić Eternię i zapobiec końcowi wszechświata.

W obsadzie głosowej znajdują się m.in. lea Headey, Sarah Michelle Gellar, Liam Cunningham, Stephen Root, Griffin Newman, Tiffany Smith, Justin Long, Jason Mewes oraz Tony Todd.

Premiera pierwszych pięciu odcinków już 23 lipca 2021 roku.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  The Haunting of Bly Manor – Jackson-Cohen powróci do serii!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.