Pierwsze zabójstwo – serial anulowany przez Netflix

}

Data: 8 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale młodzieżowy serial mający wypełnić lukę po Pamiętnikach wampirów nie wypalił. Netflix skasował go po emisji jednego sezonu i to zaledwie dwa miesiące po premierze.

Produkcja nie zyskała odpowiednich wyników oglądalności, aby opłacało się ją kontynuować. Pierwszy sezon zadebiutował 10 czerwca. Liczy on 8 odcinków.

Nastolatki Juliette and Calliope mają kłopoty w miłości: jedna jest wampirem, a druga poluje na wampiry. Obie są gotowe na swoją pierwszą ofiarę. Pierwszego razu się nie zapomina…

Nastoletnia wampirzyca Juliette bierze na cel nową dziewczynę w mieście, Calliope. Jednak — ku zaskoczeniu Juliette — Calliope okazuje się być łowczynią wampirów. Obie dziewczyny odkrywają, że żadnej nie jest tak łatwo zabić tę drugą, za to łatwo można się w niej zakochać…

Scenariusz serialu Pierwsze zabójstwo powstał na podstawie opowiadania Victorii Schwab opublikowanym w New York Timesie.

Źródło: Bloody Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Kolejny sezon Stranger Things rozegra się kilka lat do przodu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.