Pierwsze wideo promujące serial Tulsa King

}

Data: 17 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawił się pierwszy teaserowy zwiastun serialu Tulsa King powstającego dla Paramount+. W głównej roli aktor znany z roli Rambo – Sylvester Stallone.

Występ w Tulsa King to dla Stallone pierwsza tak poważna rola w serialu. Aktor wciela się w nowojorskiego członka mafii Dwight Manfredi, zwanego The General. Jakiś czas temu wpadł i odsiaduje wyrok 25-letniego więzienia. Po wyjściu na wolność zdaje sobie sprawę, że jego mafijnej rodziny w ogóle nie obchodzi jego los. Zakłada więc w Tulsa w stanie Oklahoma sklep, który ma być miejscem, w którym zbuduje swoje własne przestępcze imperium.

Twórcą serialu jest Taylor Sheridan, który odpowiada m.in. za Yellowstone oraz jego prequel 1883. Showrunnerem zaś i scenarzystą został Terence Winter, mający na swoim koncie pracę nad Rodziną Soprano. Obsadę uzupełniają Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson i Garrett Hedlund.

Premiera serialu Tulsa King 13 listopada tego roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Halo otrzymuje odnowienie na 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.