Pierwsze odcinki serialu Schody już dostępne w HBO Max

}

Data: 6 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Variety pisze o serialu Schody jako o „fascynującym spojrzeniu na poczucie winy, niewinność oraz wizerunek”, Weekend Today podkreśla niezwykłą gwiazdorską obsadę produkcji, a Los Angeles Times zwraca uwagę na „intrygujący zwrot w klasycznej opowieści kryminalnej”. Serial Max Original Schody już od dzisiaj jest dostępny w HBO Max.

Serial Schody przedstawia opartą na faktach historię Michaela Petersona (Colin Firth) oraz jego sporej rodziny z Północnej Karoliny, skupiając się na podejrzanej śmierci jego żony, Kathleen Peterson (Toni Colette). Twórcy produkcji zabierają widzów do niegdyś szczęśliwego domu, który nagle stał się miejscem morderstwa. Czy może był to straszny wypadek, czy zbrodnia z namiętności?

W role główne w serialu wcielają się nagrodzonym Oscarem Colin Firth oraz laureatka Emmy Toni Colette. W pozostałych rolach występują nominowani do Emmy Michael Stuhlbarg i Sophie Turner, nagrodzona Oscarem Juliette Binoche oraz Dane DeHaan, Olivia DeJonge, Rosemarie DeWitt, Tim Guinee, Patrick Schwarzenegger, Vincent Vermignon, Odessa Young i Parker Posey.

Twórcą produkcji jest Antonio Campos. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Antonio Campos i Maggie Cohn, którzy również pełnią funkcje showrunnerów. Campos wyreżyserował sześć odcinków, a Leigh Janiak dwa odcinki. Serial jest koprodukowany przez Annapurna Television.

Pierwsze trzy odcinki nowego serialu Max Original Schody (The Staircase) są już dostępne w HBO Max. Kolejne odcinki dodawane będą do serwisu co tydzień, po jednym. Serial liczy 8 odcinków.

Źródło: HBO Max

ZOBACZ TEŻ  Pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu Stewardesa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.