Pierwsza zapowiedź The Lord of the Rings: The Rings of Power

}

Data: 14 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Podczas Super Bowl zadebiutował pierwszy zwiastun serialowego Władcy Pierścieni. Produkcja ta powstaje dla platformy Amazon Prime Video.

The Lord of the Rings: The Rings of Power po raz pierwszy przenosi na ekrany historię z Drugiej Ery Śródziemia. Ten epicki dramat rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z filmowej trylogii Hobbit i Władca Pierścieni. Serial przeniesie widzów w epokę, w której powstały wielkie moce, królestwa rosły w siłę i popadały w ruinę, żyli nieprawdopodobni bohaterowie, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca jako wypłynął spod pióra J.R.R. Tolkiena groził, że pokryje cały świat ciemnością.

Produkcja ukaże nam wiele wątków, które ostatecznie zbiegną się w celu utworzenia pierścieni mocy. Zagłębimy się w kopalnię krasnoludów w Górach Mglistych, zejdziemy do elfiego królestwa Lindon, a także zawitamy na poteżną wyspę Numenor będącą we władaniu ludzi.

Premiera serialu 2 września 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wojownik odnowiony na 3. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.