Pierwsza zapowiedź Pretty Little Liars: Original Sin

}

Data: 17 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało pierwszy zwiastun serialu Pretty Little Liars: Original Sin, który to jest współczesnym rebootem popularnej serii Pretty Little Liars.

Akcja serialu toczy się w miasteczku Millwood 20 lat po wydarzeniach z oryginalnej serii. W czasach współczesnych, grupę nastolatek dręczy nieznany napastnik i zmusza je do płacenia za grzechy ich rodziców, które ci popełnili dwie dekady temu. Serial jest zabarwionym nutką horroru mrocznym dramatem o dojrzewaniu. Znajdujemy się w nim daleko od znanego widzom Rosewood, jednak akcja toczy się w podobnym mieście i dotyczy nowej generacji Little Liars.

Reboot opiera swoją fabułę na popularnej serii książek autorstwa Sary Shepard. Napisali i wyprodukowali go twórcy Riverdale – Roberto Aguirre-Sacasa i Lindsay Calhoon Bring.

Premiera serialu 28 lipca tego roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najciekawsze wątki lesbijskie w serialach – 12 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.