Pierwsza zapowiedź Moon Knight

}

Data: 13 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Jesteście ciekawi jak prezentuje się Oscar Isaac jako tytułowy Moon Knight? W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu Marvela realizowanego dla Disney+. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Serial o przygodach Moon Knighta należeć będzie do 4 fazy kinowego uniwersum Marvela. Moon Knight to alter ego Marca Spectora, byłego agenta CIA, który prawie zginął z rąk terrorysty Bushmana. Od niechybnej śmierci ocalił go bóg księżyca Khonshu, dając mu wielką siłę i wytrzymałość. W umyśle Moon Knight zachodzi wielka burza, bowiem spotykają się w nim aż cztery osobowości, a on sam w swoim sposobie działania potrafi być niezwykle brutalny.

Moon Knight posiada wiele tożsamości, za sprawą których zostaje wciągnięty w śmiertelną wojnę bogów rozgrywającą się na tle współczesnego i starożytnego Egiptu.

Bohater ten debiutuje w produkcji live-action i co ważniejsze pojawić ma się w przyszłych filmach realizowanych dla MCU.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Amazon wykupił prawa do Them. Powstanie nowy serial grozy w formie antologii.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.