Pierwsza zapowiedź kryminału The Old Man od FX

}

Data: 17 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX opublikowała zwiastun swojej nowej serii The Old Man, której fabuła opiera się na bestsellerowej powieści Thomasa Perry’ego. W głównej roli Jeff Bridges, dla którego jest to pierwsza główna rola w odcinkowej produkcji.

Bridges wciela się w byłego agenta CIA Dana Chase’a, który zrezygnował z pracy i żył daleko od niej od wielu lat. Wkrótce jednak zmuszony jest wyjść z ukrycia, gdyż jego śladem podąża płatny zabójca. Jak się okazuje przypomnieli sobie o nim także kolejni wrogowie.

W obsadzie oprócz Bridgesa są także John Lithgow, Alia Shawkat, E.J. Bonilla, Gbenga Akinnagbe, Amy Brenneman, Bill Heck, Leem Lubany i Pej Vahdat. Scenariusz serialu napisali Jonathan E. Steinberg i Robert Levine. Za kamerą dwóch pierwszych odcinków stanął Jon Watts.

The Old Man składa się z siedmiu odcinków. Premiera dwóch pierwszych 16 czerwca.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Chambers - pierwszy zwiastun horroru z Umą Thurman!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.