Pierwsza zapowiedź 3. sezonu serialu Atlanta

}

Data: 2 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Donald Glover, aktor wcielający się w jednego z głównych bohaterów serialu Atlanta zaskoczył swoich fanów publikując pierwszą zapowiedź oczekiwanego trzeciego sezonu tejże produkcji.

Nie jest to typowa zapowiedź. Filmik składa się z surowych ujęć zza kulis, aby zakończyć się zbliżeniem na Paper Boia, w którego wciela się Brian Tyree Henry. Końcówka ukazuje logo serialu z zapowiedzią premiery w 2022 roku.

Zdjęcia do trzeciej serii w dużej mierze powstały w Europie. Obecnie trwają prace na planie czwartego sezonu. Teraz ekipa powróciła do Atlanty.

Atlanta ukazuje nam historię kuzynów, którzy mieszkając w tytułowym mieście próbują przebić się na rynku muzycznym. Brian Tyree Henry wciela się w rapera Alfreda Milesa, a jego kuzyna i zarazem menadżera Earnesta Marksa gra Donald Glover. Ich droga na szczyt usłana jest mnóstwem surrealistycznych przygód, a to dlatego, iż mają oni zupełnie inne poglądy na temat sztuki i biznesu.

Kontynuacja serialu oczekiwana jest od 2018 roku, kiedy to zadebiutował drugi sezon. Produkcja ta jest lubiana i doceniana. Atlanta zebrała wiele nominacji do nagrody Emmy i Złotych Globów, otrzymując finalnie dwa Złote Globy i 4 nagrody Emmy, w tym dla najlepszego aktora, którym został Donald Glover.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Seriale wakacyjne - daty premier + lista seriali anulowanych

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.