Pierwsza zapowiedź 2. sezonu Wiedźmina!

}

Data: 20 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Chyba wszyscy fani Geralta z Rivii czekali na ten moment z niecierpliwością. W sieci nareszcie pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiej serii serialu Wiedźmin. Jest ona co prawda bardzo króciutka, bo trwa tylko 12 sekund, ale i tak to wiele po miesiącach ciszy.

Teaser pojawił się na oficjalnym kanale serialu na Twitterze. Widzimy kilka szybkich ujęć, które jeszcze bardziej wzmagają naszą ciekawość.

W drugim sezonie powrócą doskonale nam znane postacie. Pojawi się także mnóstwo nowych, szczególnie ciekawi będą nowi wiedźmini.

Geralt z Rivii przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin jeszcze w tym roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  On My Block zakończy się czwartym sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.