Pierwsza miłość – nowe postaci w serialu! Młodzi wchodzą do gry

}

Data: 17 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Pierwsza miłość to popularny serial Polsatu emitowany od 2004 roku. Nowe odcinki to nowe postaci, a do obsady dołączyła mocna ekipa młodych i zdolnych aktorów – Anna Pentz, Dominik Smaruj i Dagmara Bryzek. Natomiast bohater, w którego wciela się Igor Paszczyk, rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu.

po3qiqzrfe7hzjcu8immr4uawjztpovh
fot. polsat

Anka (Anna Pentz) pochodzi z niezamożnej rodziny z niewielkiego miasteczka. W domu czasem brakowało pieniędzy, ale nigdy nie brakowało miłości. Rodzice ją wspierali i motywowali do tego, aby dzięki ciężkiej pracy i nauce jako pierwsza w rodzinie zdobyła dobry zawód – jak lekarz – i wyjechała z rodzinnej miejscowości do Wrocławia. Anka mimo młodego wieku ma mocny kręgosłup moralny i kieruje się zasadami, jakie wyniosła z domu. Jest pracowita, skromna, nie przywiązuje wagi do pieniędzy, a bogactwo na pokaz trochę ją wręcz bawi. Nie można jej zaimponować drogim samochodem czy luksusowym mieszkaniem. Ona ceni w ludziach szczerość, dobro, prawdomówność – cechy, które sama posiada. Ludzie mogą próbować ją kusić perspektywą pójścia na skróty, ale ma silny charakter i nie ulega pokusom. Nigdy nie łamie swoich zasad. Nie interesują jej przelotne romanse, a w głębi duszy jest romantyczką i czeka na wielką miłość.

tu8o96fcgs4a8dstykegfhgwpn1i16rq
fot. polsat

Filip (Dominik Smaruj) jest synem lekarza Jakuba Wenerskiego (Przemysław Sadowski), który właśnie rozpoczyna studia medyczne. Pochodzi z bogatego domu, od dziecka chodził do prywatnych szkół, nosił markowe urania, wyjeżdżał za granicę na wakacje, uczył się języków obcych, jazdy konnej, czy szermierki. Jest bardzo pewny siebie, przywiązuje wagę do wyglądu. Ubiera się elegancko i modnie. Przystojny, wysportowany, podoba się kobietom i zdaje sobie z tego sprawę. Lubi zabawę i imprezy, a czasem wdaje się w przelotne romanse. To hedonista, który chce żyć wygodnie, beztrosko i luksusowo. Łatwo wydaje pieniądze swojego ojca, lubi nimi imponować kobietom. Przez całe życie funkcjonował trochę pod kloszem – parasolem ojca. Dostawał to co chce i wszyscy mu ulegali. Dlatego gdy poznaje Ankę, która nie jest oczarowana ani jego pieniędzmi ani charakterem, traci grunt pod nogami. Bierze sobie za punkt honoru to, żeby ją zdobyć i zrobi wszystko, by osiągnąć ten cel.

1c3qvdmwmfsxkh71gfim1wz4qgy8m6iy
fot. polsat

Julita (Dagmara Baryzek) jest piękną i pewną siebie studentką pierwszego roku medycyny. Poznajemy ją jako dziewczynę Filipa Wenerskiego, z którym wiąże swoje plany na przyszłość. Wraz z nim i Anką studiują na tym samym roku. Gdy jednak jej ukochany zaczyna interesować się koleżanką, Julita widzi w niej zagrożenie dla swego związku. Kilkukrotnie w dość perfidny i złośliwy sposób postara się uprzykrzyć jej życie. Julita uwielbia luksusowe marki, zna się na modzie i stylu. Lubi przebywać w eleganckich miejscach i wśród ludzi z wyższych sfer. Ma też swoje tajemnice. Za pośrednictwem przyjaciółki zawiera znajomość, która przysporzy jej niemałych kłopotów. Jak wybrnie z nich tak dumna i ceniąca swoje umiejętności radzenia sobie życiu Julita? Czego Filip nie wie o swojej wybrance?

wgyxpe5jzh8y61svzjf6ic99mfs9qqik
fot. polsat

„Biały”, czyli Kamil Białecki (Igor Paszczyk) to młody chłopak, który kiedyś wplątał się w szemrane interesy gangu Madery. Mimo iż miał kłopoty z prawem, teraz chce zacząć wszystko od nowa. Przed nim niełatwe zadanie. Życie nie rozpieszczało go po stracie rodziców. Mieszka pod jednym dachem z wujkiem i zgorzkniałą ciotką. Jest jednak zdeterminowany i nie boi się ciężkiej pracy. Postanawia zacząć żyć uczciwie i zatrudnia się jako kierowca w przewozie osób. Któregoś dnia przypadkiem poznaje Ankę, która kradnie jego serce swoją wrażliwością, charyzmą i urodą. Kamil wstydzi się swojej przeszłości i chce dać się poznać z jak najlepszej strony. Nie daje też sobą pomiatać i nie łatwo go sprowokować. Jest też gotowy stanąć w obronie słabszych lub pomóc przyjaciołom w potrzebie. Jednak jego przeszłość nie raz stanie mu na przeszkodzie i skomplikuje plany. Przed nim niejedno wyzwanie.

ZOBACZ TEŻ  Arcane – zwiastun animacji o legendarnych bohaterkach League

Serial Pierwsza miłość emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.