Pierwsza miłość – Jakie wątki pojawią się jesienią w serialu Polsatu?

}

Data: 18 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Zaskakujące zwroty akcji, premierowe wątki, nowe postacie i gorące uczucia. To wszystko w kolejnym sezonie ulubionej produkcji widzów.

Czy Marysia, Kinga, Marta i Emilka poradzą sobie z wyzwaniami? Które wątki zaskoczą najbardziej? Nowe odcinki serialu Pierwsza miłość od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku w Polsacie.

Wiosną 2022 roku rozkwitały uczucia i… intrygi! W odcinkach, które widzowie obejrzeli na antenie przed wakacjami, Marysia (Aneta Zając) realizowała autorski projekt otwarcia oddziału psychiatrii dziecięcej. Życie skutecznie utrudniał jej były mąż Michał (Wojciech Błach). Do Radosz ponownie zbliżył się za to Jakub Wenerski (Przemysław Sadowski). W tym czasie Marta (Honorata Witańska) zaangażowała się w prywatne śledztwo w sprawie Adama (Krzysztof Suszek). Artur (Łukasz Płoszajski) dowiedział się, że jest ojcem dziecka Doroty (Magdalena Wróbel). Z problemami w wychowywaniu pociechy oraz wyzwaniami zawodowymi musiała także mierzyć się Kinga (Aleksandra Zienkiewicz).

Co w nowych odcinkach serialu?
Chory na białaczkę Edward (Marek Siudym) do tej pory nie chciał się leczyć. Marysia szuka ratunku dla ojca. Czy po tym jak na wyszło na jaw, że Kacper (Damian Kulec) nie jest jej bratem, sytuacja się zmieni?

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Katarzyna Maciąg dołącza do obsady Pierwszej miłości

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.