Pierwsza miłość – Dagmara Bryzek dołącza do obsady serialu

}

Data: 10 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Pierwsza miłość to popularny serial Telewizji Polsat emitowany od 2004 roku. Do jego obsady dołączyła właśnie Dagmara Bryzek, która wcieli się w postać Julity.

Julita to piękna i pewna siebie studentka pierwszego roku medycyny. Fani serialu Pierwsza miłość poznają ją jako dziewczynę Filipa Wenerskiego, z którym wiąże plany na przyszłość. Oboje zaczynają studia na tym samym roku. Czy ukochany zainteresuje się nową koleżanką – Anką, a postać, którą gra Dagmara Bryzek będzie uprzykrzać jej życie?

Filip (Dominik Smaruj) i jego dziewczyna są podekscytowani wizją wspólnego studiowania medycyny. Julita (Dagmara Bryzek) jest przekonana, że jako syn wykładowcy chłopak może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Z kolei Kamil (Igor Paszczyk) próbuje odnaleźć Ankę (Anna Pentz) posiadając jedynie część jej numeru telefonu. Wpada na Marysię (Aneta Zając), która informuje go, że dziewczyna za kilka dni wróci do Wrocławia, aby tu zacząć studia.

Tymczasem Anka martwi się słabą sytuacją finansową rodziców oraz pogarszającym się zdrowiem mamy. Oznajmia, że rezygnuje z pójścia na uczelnię. Laura (Katarzyna Maciąg) namawia córkę, żeby zmieniła zdanie. Ostatecznie robi to tylko na własnych warunkach – nie chce pomocy finansowej. Anka postanawia znaleźć pracę i sama się utrzymać. Prosi Martę (Honorata Witańska), żeby pozwoliła jej się u niej zatrzymać, póki nie znajdzie pokoju do wynajęcia, a Marysia pomaga dziewczynie w znalezieniu pracy. Na uczelni spotyka Julitę i Filipa, którzy – jak się okazuje – będą z nią studiować na tym samym kierunku…

Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Telewizji Polsat.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Najpopularniejsze polskie seriale - 30 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.