Pierwsi aktorzy dołączają do serialu o Laleczce Chucky

}

Data: 8 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla USA Network i stacji Syfy powstaje serial Chucky, który skupi się na morderczej laleczce opętanej przez ducha seryjnego mordercy. Projekt rozwijany jest już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz poznaliśmy nazwiska pierwszych aktorów biorących w nim udział.

Do głównej obsady należą Devon Sawa, Zackary Arthur, Teo Briones, Bjorgvin Arnarson i Alyvia Alyn Lind. Sawa otrzymał kluczową rolę, a czwórka pozostałych młodych aktorów wcieli się w nastolatków, którzy z pewnością będą musieli stawić czoło morderczej laleczce.

Swoje role w serialu powtórzą znani z filmowej serii Brad Dourif i Jennifer Tilly. Dourif udzieli głosu tytułowej laleczce, a Tilly sportretuje Tiffany Valentine. Za serial odpowiada Don Mancini.

Fabuła serialu rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Laleczka pojawi się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dojdzie w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sacha Baron Cohen w "The Spy" - "Szpieg"

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.