Pierścionek z rubinem – ukraiński serial od czerwca na antenie TV4

}

Data: 15 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Pod koniec czerwca do ramówki stacji TV4 dołączy ukraiński serial Pierścionek z rubinem. Produkcja ta opowie historię dwóch przyrodnich sióstr, których życie radykalnie zmienia wypadek samochodowy.

Ani i Jany to przyrodnie siostry, których życie zmienia pewien wypadek. W jego wyniku jedna z nich traci prawie wszystko, druga zaś zyskuje niezwykłą szansę od losu, jaką może wykorzystać tylko kosztem siostry.

W obsadzie produkcji znajdują się: Daria Barikaszwili, Maria Pustowa, Roman Łucki, Aleksiej Nagrudny, Oleksandr Hetmański i Olena Uzluk. Producentem serialu jest Media Group Ukraine, a funkcję reżysera pełniła Mila Pogrebiska.

Na Ukrainie serial zadebiutował w 2018 roku. Premierowe odcinki od 29 czerwca, codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55 i 17:55.

Źródło: Wirtualne Media


ZOBACZ TEŻ  The I-Land – jest oficjalna zapowiedź i plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.