w

Piękni i bezrobotni – nowy serial Roberta Górskiego

photo 64211 1607667101 big
fot. press

W wiosennej ramówce Polsatu zadebiutuje nowy komediowy serial Piękni i bezrobotni. Powstał on za sprawą Roberta Górskiego, twórcy popularnego satyrycznego Ucha Prezesa i członka Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Górski wraz z drugim członkiem swojego kabaretu Mikołajem Cieślakiem wcielą się w rolę przyrodnich braci, których łączy wspólny kredyt. W każdym z odcinków będą chcieli w jakiś sposób zarobić na jego spłatę. Łapią najrozmaistrze fuchy od statystowania w filmach, po prace budowalne, przez bycie kurierem, aż do zostania paparazzi.

Twórcy z przymrużeniem oka chcą ukazać współczesną Polskę, to jakie są aktualne mody, trendy i zbiorowe fascynacje. Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły.

W każdym z odcinków zobaczymy inne gwiazdy, które wystąpią gościnnie. Będą to m.in. Katarzyna Zielińska, Andrzej Nejman, Paulina Holtz czy Małgorzata Stużyńska-Brauer.

Źródło: press

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wanda 768x522

WandaVision – Disney+ prezentuje zapowiedź

dickinson s2 trailer e1607707184150

Dickinson sezon 2. – zobaczcie zapowiedź!