Piękni i bezrobotni – nowy serial Roberta Górskiego

}

Data: 14 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

W wiosennej ramówce Polsatu zadebiutuje nowy komediowy serial Piękni i bezrobotni. Powstał on za sprawą Roberta Górskiego, twórcy popularnego satyrycznego Ucha Prezesa i członka Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Górski wraz z drugim członkiem swojego kabaretu Mikołajem Cieślakiem wcielą się w rolę przyrodnich braci, których łączy wspólny kredyt. W każdym z odcinków będą chcieli w jakiś sposób zarobić na jego spłatę. Łapią najrozmaistrze fuchy od statystowania w filmach, po prace budowalne, przez bycie kurierem, aż do zostania paparazzi.

Twórcy z przymrużeniem oka chcą ukazać współczesną Polskę, to jakie są aktualne mody, trendy i zbiorowe fascynacje. Zdjęcia do serialu już się rozpoczęły.

W każdym z odcinków zobaczymy inne gwiazdy, które wystąpią gościnnie. Będą to m.in. Katarzyna Zielińska, Andrzej Nejman, Paulina Holtz czy Małgorzata Stużyńska-Brauer.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  IPLA SERIALE - Nowe i starsze seriale Polsatu, które warto zobaczyć

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.