Piękna i Bestia – Rita Ora w obsadzie prequela

}

Data: 8 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Dalej trwa kompletowanie obsady do serialu Disney+ będącego prequelem filmu z 2017 roku. Swój angaż otrzymała właśnie Rita Ora.

To piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. W serialu wcieli się w postać kobiety, uciekinierki posiadającej zaskakujące umiejętności, która zna sekret mogący potencjalnie wpłynąć na całe królestwo.

Dołączyłą ona do już gwiazdorskiej obsady, w skład której wchodzą Luke Evans, Josh Gad, Briana Middleton, Fra Fee i Jelani Alladin.

Osadzona w świecie Pięknej i Bestii opowieść na lata przed epickim romansem, będzie podążała śladami Gastona i LeFou, którzy wyruszają wraz z przyrodnią siostrą LeFou – Tilly w nieoczekiwaną podróż pełną romansów, zabawy i przygody. Podczas niej odkryją wiele tajemnic z przeszłości, teraźniejszość staje się coraz bardziej niebezpieczna, a nowi wrogowie przysparzają coraz więcej kłopotów. Królestwo jak się okazuje skrywa jeszcze wiele tajemnic.

Prequel składać ma się z 8 odcinków. Zdjęcia do niego rozpoczną się w tym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale o wampirach i wilkołakach, które nie wszyscy pamiętają - 31 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.