Pieces of Her

Pieces of Her zostanie zaadaptowane przez Netflixa

6 lutego 2019 | Newsy

Netflix zamówił 8-odcinkowy serial na podstawie dramatycznej powieści Kariny Slaughter Pieces of Her.

Powieść opowiada o kobiecie, która przypadkowo dowiaduje się, że jej matka nie jest tym za kogo się podaje. Próbuje dowiedzieć się kim była w przeszłości, a brnąc coraz dalej zaczyna odkrywać tajemnice ze swojego dzieciństwa.

Za produkcję odpowiadać będzie grupa kobiet na czele z Charlotte Stoudt, autorką scenariusza, producentką i showrunnerką. Oprócz niej producentem będzie także Bruna Papandrea i Lesli Linka Glatter, która wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Od nowa – Nicole Kidman i Hugh Grant w zwiastunie limitowanego serialu od HBO

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy