Piąty sezon Stranger Things będzie krótszy!

}

Data: 5 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po niekończących się komentarzach na temat jakości i długości dwóch finałowych odcinków czwartego sezonu Stranger Things, twórcy produkcji bracia Duffer odnieśli się co do czasu trwania tego i ostatniego sezonu.

Według nich piąty sezon możliwe, iż nie doczeka się, aż tak długich odcinków, a to ze względu na to, iż nie trzeba będzie robić wstępów do fabuły.

W tym sezonie mijają prawie dwie godziny zanim bohaterowie zostają wciągnięci w akcję. Poznajemy ich, widzimy jak radzą sobie w szkole, jak szukają drugich połówek. Nic z tego nie będzie miało miejsca na początku finałowego sezonu. Po raz pierwszy nie kończymy spraw. Postacie w 5 serii będą już w akcji, będą mieć obrany cel. Będzie więc więcej akcji, a narracja nabierze tempa – powiedzieli bracia Duffer.

Twórcy zdradzili również, że prawdopodobnie piąty sezon będzie miał osiem odcinków jak pierwszy i trzeci. Oczywiście ostatni odcinek finałowej serii również będzie najdłuższy, tak aby wszystko zostało dokładnie i w odpowiedni sposób wyjaśnione i zakończone.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Flash sezon 7 nadchodzi – zobaczcie nową zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.