Physical – oficjalny zwiastun 2. sezonu

}

Data: 12 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Nadchodzi drugi sezon serialu Physical powstałego dla platformy Apple TV+. Produkcja opowiada o pewnej domowej gospodyni, która staje się instruktorką fitnessu. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiej serii, którą możecie zobaczyć poniżej.

Serial, w którym w główną bohaterkę wciela się Rose Byrne powróci za niecały miesiąc, a dokładnie 3 czerwca.

Produkcja powstała w stylu retro i rozgrywa się w latach 80 ubiegłego wieku. Rose Byrne wciela się w gospodynię domową Sheillę Rubin, która odkrywa w sobie talent do aerobiku i zostaje cenioną instruktorką fitness. Pozwala jej to odkryć prawdziwą siebie w świecie, w którym do tej pory wszystko co robiła podporządkowywała swojemu mężowi.

W kontynuacji Sheilla stara się zbudować swoje imperium fitnessu. Na swojej drodze napotyka jednak nowe przeszkody. Jedną z nich jest Vincent Green, w tej roli Murray Bartlett, który wciela się w odnoszącego sukcesy intruktora fitnessu. Dla Sheilli jest on zarówno inspiracją, jak i konkurencją.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Eternals doczeka się serialowych spin-offów?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.