Physical – Apple TV+ prezentuje pierwszą zapowiedź swojej nowej komedii

}

Data: 28 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ zaprezentowała pierwszą teaserową zapowiedź serialu Physical z nominowaną do Złotego Globu aktorką Rose Byrne, która wcieli się w instruktorkę fitness.

Produkcja powstała w stylu retro i rozgrywa się w latach 80 ubiegłego wieku. Rose wciela się w gospodynię domową Sheillę Rubin, która odkrywa w sobie talent do aerobiku i zostaje cenioną instruktorką fitness. Pozwala jej to odkryć prawdziwą siebie w świecie, w którym do tej pory wszystko co robiła podporządkowywała swojemu mężowi.

W obsadzie są także Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks i Ashley Liao. Za produkcję seriali odpowiada Annie Weisman. Wyreżyserowali go Craig Gillespie, Liza Johnson i Stephanie Laing.

Premiera serialu Physical już 18 czerwca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Legends of Tomorrow – ze zwiastunem 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.